÷

Bus 344 (864344 16)

XH

  • 13:25 Frýdlant n.Ost.,,žel.st. x 3 48 0 km
  • 13:28 Frýdlant n.Ost.,,pomník partyzán 2 48 1 km
  • 13:30 Frýdlant n.Ost.,,zahradnictví 2 48 2 km
  • 13:32 Pržno,,rozc.Bystré 1 D 48,49 3 km
  • 13:33 Frýdlant n.Ost.,Lubno,nad kempinkem 2 D 48,49 4 km
  • 13:34 Frýdlant n.Ost.,Lubno,samoobsluha 2 D 48,49 5 km
  • 13:35 Frýdlant n.Ost.,Lubno,rozc.Malenovice 1 D 48,49 6 km
  • 13:36 Frýdlant n.Ost.,Lubno,Horyl 2 D 48,49,66 6 km
  • 13:37 Janovice,Bystré,u Zemanů 2 D 49,66 7 km
  • 13:38 Janovice,Bystré,rest.U Toflů 2 49,66 8 km
  • 13:39 Krásná,,Stříbrník 1 D 66 9 km
  • 13:40 Krásná,,u Vochaly 1 D 66 10 km
  • 13:41 Krásná,,u Mohyly 2 D 66 10 km
  • 13:43 Krásná,,Moškoř 1 D 66 11 km
  • 13:45 Raškovice,,Výparek 1 D 52,66 11 km
  • 13:46 Raškovice,,Trávníky 1 D 52,66 12 km
  • 13:47 Raškovice,,Na pasekách 1 D 52,66 12 km
  • 13:48 Raškovice,,u mostu 1 D 52,66 14 km
  • 13:50 Raškovice,,hotel Ondráš 1 52,66 15 km
  • 13:52 Raškovice,,kaple 2 52 16 km
  • 13:53 Raškovice,,škola 1 52 16 km
    • Nošovice-Raškovice-Frýdlant nad Ostravicí
    • Transdev Slezsko a.s.; Frýdek-Místek; 558 922 224
    • jede do 28.VI. v 1-5,od 2.IX. v X
    • Nástup do vozidel je pouze předními dveřmi s kontrolou jízdních dokladů řidičem. Na lince platí Smluvní přepravní podmínky a Tarif ODIS. www.ODIS.cz
    • linka 344 [ODIS]