÷

Bus 400 (891400 401)

X

  • 6:15 Prostějov,,aut.st. x 7 I41 0 km
  • 6:17 Prostějov,,Svatoplukova DONA 1 I41 0 km
  • 6:20 Prostějov,,Olomoucká I41 2 km
  • 6:22 Prostějov,,Arkáda I41 2 km
  • 6:30 Olšany u Prostějova,,u stavu I44,I78 11 km
  • 6:33 Olšany u Prostějova,,u parku I44,I78 11 km
  • 6:34 Olšany u Prostějova,,has.zbroj. I44,I78 12 km
  • 6:41 Olomouc,,Fakultní nem. 3 I710,I71 20 km
  • 6:42 Olomouc,,Hotelový dům I710,I71 21 km
  • 6:46 Olomouc,,Tržnice plocha <6 I710,I71 22 km
  • 6:51 Olomouc,,Kosmonautů I710,I71 24 km
  • 6:58 Olomouc,,aut.nádr. M WC VÝS I710,I71 26 km
    • Prostějov-Lutín-Olomouc
    • VOJTILA TRANS s.r.o.; Olomouc; 725 69 69 79
    • jede v X
    • Na lince platí tarif IDSOK - Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje,vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o aktuálním provozu linek, tarifu a jízdenkách IDSOK Vám poskytne informační linka 588 88 77 88.
    • linka 400 [IDSOK]