÷

Bus 400 (891400 410)

X

  • 7:05 Olomouc,,aut.nádr. M WC 13 I710,I71 0 km
  • 7:15 Olomouc,,Tržnice plocha > 5 I710,I71 4 km
  • 7:22 Olomouc,,Fakultní nem. 1 I710,I71 7 km
  • 7:34 Bystročice,,obchod I78,I44 15 km
  • 7:36 Bystročice,Žerůvky,kaplička I78,I44 16 km
  • 7:40 Olšany u Prostějova,,sokolovna I44,I78 18 km
  • 7:42 Olšany u Prostějova,,u parku I44,I78 19 km
  • 7:44 Olšany u Prostějova,,has.zbroj. I44,I78 19 km
  • 7:51 Držovice,,Arkáda I41 27 km
  • 7:53 Prostějov,,Olomoucká I41 27 km
  • 7:56 Prostějov,,Svatoplukova DONA 1 I41 29 km
  • 8:00 Prostějov,,aut.st. x 7 I41 29 km
    • Prostějov-Lutín-Olomouc
    • VOJTILA TRANS s.r.o.; Olomouc; 725 69 69 79
    • jede do 7.VI. v 1-5
    • Na lince platí tarif IDSOK - Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje,vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Informace o aktuálním provozu linek, tarifu a jízdenkách IDSOK Vám poskytne informační linka 588 88 77 88.
    • linka 400 [IDSOK]