÷

Bus 657 (883657 1)

XH

  • 4:52 Frenštát p.Radh.,,u škol 3 57,59 0 km
  • 4:54 Frenštát p.Radh.,,Místecká 1 D 57,59 1 km
  • 4:55 Tichá,,u hřbitova 2 D 59 2 km
  • 4:57 Tichá,,rest.Fojtství 2 59 3 km
  • 4:58 Tichá,,kult.dům 2 59 3 km
  • 4:59 Tichá,,u Adamce 2 59 4 km
  • 5:01 Tichá,,u mostu 2 D 58,59 5 km
  • 5:02 Kunčice p.Ondřejníkem,,u lávky H 1 D 58 6 km
  • 5:03 Kunčice p.Ondřejníkem,,Hučadlo H 1 D 58 6 km
  • 5:05 Kunčice p.Ondřejníkem,,kostel H 1 58 7 km
  • 5:07 Kunčice p.Ondřejníkem,,Huťařství H 1 58 8 km
  • 5:09 Kunčice p.Ondřejníkem,,Holubjanky H 1 D 58 9 km
  • 5:10 Kunčice p.Ondřejníkem,,rozc.k žel.st. Hx 2 46,58 10 km
  • 5:12 Kunčice p.Ondřejníkem,,Skalka H 1 D 46,58 11 km
  • 5:14 Čeladná,,u Indrstů 1 D 46 13 km
  • 5:15 Čeladná,,pož.zbroj. 2 D 46 14 km
  • 5:16 Čeladná,,náměstí H 2 46 14 km
  • 5:18 Čeladná,,u Bělidla 1 D 46,48 15 km
  • 5:19 Pstruží,,rozc.Frýdlant 1 D 48 16 km
  • 5:20 Frýdlant n.Ost.,Nová Dědina,střed 2 D 48 16 km
  • 5:21 Frýdlant n.Ost.,Nová Dědina,Menšík 1 D 48 17 km
  • 5:22 Frýdlant n.Ost.,,Beskyd 1 48 17 km
  • 5:23 Frýdlant n.Ost.,,Norma 1 48 18 km
  • 5:24 Frýdlant n.Ost.,,pošta 2 48 18 km
  • 5:26 Frýdlant n.Ost.,,žel.st. x 4 48 19 km
    • Frenštát pod Radhoštěm-Tichá-Kunčice pod Ondřejníkem-Frýdlant nad Ostravicí
    • Z-Group bus a.s.; Kopřivnice; 597 608 508, 602 533 671
    • jede do 31.V.
    • Na lince platí tarif Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS, vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.
    • Na lince je povolen nástup do vozidel pouze předními dveřmi s kontrolou jízdních dokladů řidičem.
    • linka 657 [ODIS]