místní autobus

Bus 864348 208

6+H

  • 11:15 Bílá,Bumbálka,st.hr. H 2 69 0 km
  • 11:18 Bílá,,chata Třeštík 1 69 2 km
  • 11:22 Bílá,Hlavatá,kaple 1 69 5 km
  • 11:24 Bílá,,hájenka 1 69 6 km
  • 11:26 Bílá,,Mezivodí 2 69 8 km
  • 11:28 Bílá,,Slaná 1 69 9 km
  • 11:30 Bílá,,zámeček H 1 69 11 km
  • 11:32 Bílá,,střed H 2 69 11 km
  • 11:33 Bílá,,aut.st. H 2 69 12 km
  • 11:35 Staré Hamry,,rozc.Černá 1 68,69 13 km
  • 11:37 Staré Hamry,,most 2 68 14 km
  • 11:39 Staré Hamry,Samčanka,Obecní úřad 2 68 16 km
  • 11:42 Staré Hamry,,Velký potok 2 68 17 km
  • 11:49 Ostravice,,Mazák 1 46,68 23 km
  • 11:51 Ostravice,,panelové domy 1 46 25 km
  • 11:53 Ostravice,,aut.st. x 1 46 25 km
    • Frýdek-Místek-Frýdlant nad Ostravicí-Ostravice-Staré Hamry-Bílá
    • ČSAD Frýdek-Místek a.s.; Frýdek - Místek; 558 922 238
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • Na lince platí tarif Integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Nástup do vozidel je povolen pouze předními dveřmi.
    • TARIFNÍ OPATŘENÍ:
    • Cestujícím tranzitujícím úsekem zastávek Staré Hamry, hotel Ostravačka až Staré Hamry, Jamník se závlek tímto úsekem nezapočítává do ceny jednotlivého jízdného v tarifu REGION.
    • Mezi zastávkami Frýdek-Místek,Místek,Frýdlantská a Baška,střed se nacházejí tarifní zóny 50 (3 km) a tarifní zóna 49 (2 km).
    • Mezi zastávkami Frýdek-Místek,Místek,Frýdlantská a Frýdlant n.Ost.,pomník partyzán se nacházejí tarifní zóny 50 (3 km), tarifní zóna 49 (5 km), tarifní zóna 48-49 (1 km) a tarifní zóna 48 (2 km).
    • Mezi zastávkami Frýdek-Místek,Místek,Frýdlantská a Frýdlant n.Ost.,zahradnictví se nacházejí tarifní zóny 50 (3 km), tarifní zóna 49 (5 km), tarifní zóna 48-49 (1 km) a tarifní zóna 48 (1 km).
    • Mezi zastávkami Frýdek-Místek,Místek, Mozartova a Frýdlant n.Ost.,pomník partyzán se nacházejí tarifní zóny 50 (2 km), tarifní zóna 49 (5 km), tarifní zóna 48-49 (1 km) a tarifní zóna 48 (2 km).
    • UPOZORNĚNÍ:
    • Spoj 35 a 37- pro spojení ze zastávky označené symbolem telefonu je nutné spoj objednat, a to nejpozději 40 minut před pravidelným odjezdem ze zastávky Bílá,zámeček na tel. 773 605 066. Pro spojení ze zastávky neoznačené symbolem telefonu do zastávky takto označené (včetně návazných spojů linky 349) je dostačující zakoupit jízdenku do požadované zastávky.
    • Spoj 22 a 40 - pro spojení ze zastávky označené symbolem telefonu je nutné spoj objednat, a to nejpozději 40 minut před pravidelným odjezdem z výchozí zastávky na tel. 773 605 066.