osobní vlak

Os 9641

1.2.L©v

  • 16:12 Kralupy n.Vltavou 3 0 km
  • 16:15 Dolany n.Vltavou 2 3 km
  • 16:19 Libčice n.Vltavou 2 6 km
  • 16:21 Libčice n.Vltavou-Letky 2 7 km
  • 16:23 Řež 1 9 km
  • 16:25 Úholičky 1 10 km
  • 16:27 Roztoky-Žalov 1 11 km
  • 16:31 Roztoky u Prahy 1 15 km
  • 16:34 Praha-Sedlec B 18 km
  • 16:37 Praha-Podbaba B 21 km
  • 16:41 Praha-Holešovice zast. 0 25 km
  • 16:46 Praha Masarykovo n. # P 27 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S4