osobní vlak

Os 9523

p

  • 4:21 Byšice 4 0 km
  • 4:26 4:28 Všetaty 4 3 km
  • 4:31 Tišice D 3 6 km
  • 4:35 4:36 Neratovice 2 9 km
  • 4:38 Neratovice sídl. D 2 10 km
  • 4:41 Kojetice u Prahy D 2 13 km
  • 4:44 Zlonín D 1 15 km
  • 4:46 4:47 Měšice u Prahy 1 17 km
  • 4:51 Hovorčovice D 1 20 km
  • 4:55 4:56 Praha-Čakovice B 24 km
  • 5:00 Praha-Kbely D B 27 km
  • 5:03 Praha-Satalice B 29 km
  • 5:18 5:19 Praha-Vysočany v 0 37 km
  • 5:25 Praha Masarykovo n. # P 43 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 29.VIII.
    • linka S3
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) v 1-6,kromě 29.X.