osobní vlak

Os 9358

1.2.L©v

  • 20:17 Kolín 6 0 km
  • 20:19 20:20 Kolín zast. 6 1 km
  • 20:23 Nová Ves u Kolína 6 5 km
  • 20:26 20:27 Velim 5 7 km
  • 20:30 Cerhenice 5 10 km
  • 20:34 20:41 Pečky 5 14 km
  • 20:44 Tatce 4 17 km
  • 20:48 20:52 Poříčany 4 22 km
  • 20:54 Klučov 3 24 km
  • 20:58 21:01 Český Brod 3 28 km
  • 21:05 Rostoklaty 2 33 km
  • 21:08 Tuklaty 1 35 km
  • 21:11 21:12 Úvaly 1 39 km
  • 21:15 Praha-Klánovice B 44 km
  • 21:18 Praha-Běchovice střed 0 48 km
  • 21:20 21:21 Praha-Běchovice 0 49 km
  • 21:23 Praha-Dolní Počernice 0 51 km
  • 21:26 Praha-Kyje 0 53 km
  • 21:30 21:31 Praha-Libeň 0 57 km
  • 21:37 Praha Masarykovo n. # P 62 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S1