osobní vlak

Os 9500

1.2.L©

  • 4:46 Praha Masarykovo n. # v P 0 km
  • 4:53 Praha-Vysočany v 0 6 km
  • 5:02 5:04 Praha-Satalice B 14 km
  • 5:07 Praha-Kbely D B 16 km
  • 5:11 5:12 Praha-Čakovice B 19 km
  • 5:16 Hovorčovice D 1 23 km
  • 5:20 Měšice u Prahy 1 26 km
  • 5:22 Zlonín D 1 28 km
  • 5:25 Kojetice u Prahy D 2 30 km
  • 5:28 Neratovice sídl. D 2 33 km
  • 5:31 5:32 Neratovice v 2 34 km
  • 5:35 Tišice D 3 37 km
  • 5:39 5:40 Všetaty v 4 40 km
  • 5:43 5:45 Byšice 4 43 km
  • 5:49 Kojovice D 5 47 km
  • 5:51 Košátky D 5 49 km
  • 5:54 5:55 Kropáčova Vrutice 5 51 km
  • 6:03 6:04 Chotětov 6 60 km
  • 6:15 Mladá Boleslav hl.n. 7 72 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 3.V. v X
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka S3