osobní vlak

Os 9644

1.2.L©v

  • 16:42 Praha Masarykovo n. # P 0 km
  • 16:46 Praha-Holešovice zast. 0 2 km
  • 16:49 Praha-Podbaba B 6 km
  • 16:52 Praha-Sedlec B 9 km
  • 16:56 Roztoky u Prahy 1 12 km
  • 16:59 Roztoky-Žalov 1 16 km
  • 17:01 Úholičky 1 17 km
  • 17:03 Řež 1 18 km
  • 17:05 Libčice n.Vltavou-Letky 2 20 km
  • 17:07 Libčice n.Vltavou 2 21 km
  • 17:10 Dolany n.Vltavou 2 24 km
  • 17:15 Kralupy n.Vltavou 3 27 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S4