osobní vlak

Os 9646

1.2.ºL©v

  • 17:12 Praha Masarykovo n. # P 0 km
  • 17:17 Praha-Holešovice zast. 0 2 km
  • 17:20 Praha-Podbaba B 6 km
  • 17:23 Praha-Sedlec B 9 km
  • 17:27 Roztoky u Prahy 1 12 km
  • 17:30 Roztoky-Žalov 1 16 km
  • 17:32 Úholičky 1 17 km
  • 17:34 Řež 1 18 km
  • 17:36 Libčice n.Vltavou-Letky 2 20 km
  • 17:38 Libčice n.Vltavou 2 21 km
  • 17:41 Dolany n.Vltavou 2 24 km
  • 17:45 Kralupy n.Vltavou 3, 999 27 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • vlak nečeká na žádné přípoje
    • linka S4