osobní vlak

Os 9501

1.2.pL©

  • 4:44 Mladá Boleslav hl.n. 7, 3101 0 km
  • 4:48 Krnsko D 7 4 km
  • 4:55 4:56 Chotětov 6 12 km
  • 4:59 Zdětín u Chotětova D 6 15 km
  • 5:05 Kropáčova Vrutice 5 21 km
  • 5:08 Košátky D 5 23 km
  • 5:10 Kojovice D 5 25 km
  • 5:15 Byšice 4 29 km
  • 5:20 5:23 Všetaty v 4 32 km
  • 5:26 Tišice D 3 35 km
  • 5:30 5:32 Neratovice v 2 38 km
  • 5:34 Neratovice sídl. D 2 39 km
  • 5:38 Kojetice u Prahy D 2 42 km
  • 5:41 Zlonín D 1 44 km
  • 5:44 5:45 Měšice u Prahy 1 46 km
  • 5:49 Hovorčovice D 1 49 km
  • 5:55 5:56 Praha-Čakovice B 53 km
  • 6:00 Praha-Kbely D B 56 km
  • 6:03 Praha-Satalice B 58 km
  • 6:13 6:14 Praha-Vysočany v 0 66 km
  • 6:20 Praha Masarykovo n. # P 72 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede od 29.VIII. v 1-6,nejede 29.X.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka S3