osobní vlak

Os 9511

1.2.pL©

  • 12:29 Mladá Boleslav město 7 0 km
  • 12:35 12:37 Mladá Boleslav hl.n. 7 3 km
  • 12:41 Krnsko D 7 7 km
  • 12:48 Chotětov 6 15 km
  • 12:52 Zdětín u Chotětova D 6 18 km
  • 12:57 12:58 Kropáčova Vrutice 5 24 km
  • 13:00 Košátky D 5 26 km
  • 13:03 Kojovice D 5 28 km
  • 13:07 13:08 Byšice 4 32 km
  • 13:12 13:23 Všetaty v 4 35 km
  • 13:26 Tišice D 3 38 km
  • 13:30 13:36 Neratovice v 2 41 km
  • 13:38 Neratovice sídl. D 2 42 km
  • 13:41 Kojetice u Prahy D 2 45 km
  • 13:44 Zlonín D 1 47 km
  • 13:46 13:49 Měšice u Prahy 1 49 km
  • 13:52 Hovorčovice D 1 52 km
  • 13:56 13:57 Praha-Čakovice B 56 km
  • 14:00 Praha-Kbely D B 59 km
  • 14:03 Praha-Satalice B 61 km
  • 14:13 14:14 Praha-Vysočany v 0 69 km
  • 14:22 Praha Masarykovo n. # P 75 km
    • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
    • jede 4.,5.,11.XII.
    • ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1.vozové třídy
    • úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)
    • přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
    • vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou
    • linka S3