Bus 434
H
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
-
12:15
Děčín,,hl.nádr. 2
-
12:38
Hřensko,,k soutěskám
Bus 438
H
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
-
13:11
Děčín,,hl.nádr. 2
-
13:49
Hřensko,Mezná
Bus 434
H
Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace
-
14:15
Děčín,,hl.nádr. 2
-
14:38
Hřensko,,k soutěskám