autobus

Bus 3 10

X

  • 18:10 Autobusové nádraží 2 0 km
  • 18:11 Jihlavská,,HETTICH 1 km
  • 18:12 Jihlavská,,ZDAR 2 km
  • 18:14 Brněnská 3 km
  • 18:16 Jamská II 4 km
  • 18:17 Jamská I 4 km
  • 18:19 Novoměstská 5 km
  • 18:20 Neumannova 6 km
  • 18:21 Studentská 7 km
  • 18:23 Vnitřní 7 km
  • 18:24 Květná 7 km
  • 18:25 Bezručova,,stadion 8 km
  • 18:26 Nová 8 km
  • 18:28 Vejmluvova 8 km
  • 18:30 Sychrova 9 km
  • 18:32 Bezručova,,u pily 9 km
  • 18:34 Bezručova,,stadion 10 km
  • 18:36 Sázavská 11 km
  • 18:37 Libická 11 km
  • 18:38 Dagmarky 0 11 km
  • 18:39 Nádražní 12 km
  • 18:40 Autobusové nádraží 13 km
    • linka č. 3 nádraží - Klafar - ZR 2 - ZR 5 - Studentská - Jamská - HETTICH - nádraží
    • ZDAR, a.s.; Žďár nad Sázavou; 566 696 166
    • jede od 22.VIII. v X
    • Na lince platí ceník "MHD Žďár nad Sázavou" a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ZDAR, a.s. Žďár n.S., přeprava cestovních zavazadel a zásilek je vyloučena. Informace ve vozidlech.
    • PŘI PLATBĚ JÍZDNÉHO ČIPOVOU KARTOU ZÍSKÁVÁ CESTUJÍCÍ NÁROK NA ZVÝHODNĚNÉ ZÁKAZNICKÉ JÍZDNÉ.