autobus

Bus 2 19

  • 18:40 Autobusové nádraží 1 0 km
  • 18:42 Jihlavská,,ZDAR 1 km
  • 18:43 Brněnská,,policie 1 km
  • 18:44 Horní 2 km
  • 18:46 Havlíčkovo náměstí 3 km
  • 18:48 Studentská 4 km
  • 18:49 Vnitřní 4 km
  • 18:50 Květná 5 km
  • 18:51 Bezručova,,stadion 5 km
  • 18:53 Bezručova,,u pily 6 km
  • 18:55 Zámek 6 km
  • 18:57 TOKOZ 0 7 km
  • 18:58 Pilská nádrž 7 km
    • linka č. 2 nádraží - náměstí - Studentská - ZR 5 - Zámek - Pilská nádrž
    • ZDAR, a.s.; Žďár nad Sázavou; 566 696 166
    • jede od 22.VIII.
    • Na lince platí ceník "MHD Žďár nad Sázavou" a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ZDAR, a.s. Žďár n.S., přeprava cestovních zavazadel a zásilek je vyloučena. Informace ve vozidlech.
    • PŘI PLATBĚ JÍZDNÉHO ČIPOVOU KARTOU ZÍSKÁVÁ CESTUJÍCÍ NÁROK NA ZVÝHODNĚNÉ ZÁKAZNICKÉ JÍZDNÉ.