České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 7800

L

  • 4:15

    Beroun

  • 5:18

    Plzeň hl.n.

České dráhy, a.s.

rychlík

R 661 Rožmberk

RQ®²©

  • 6:03

    Plzeň hl.n.

  • 7:32

    Číčenice

GW Train Regio a.s.

osobní vlak

Os 18002

µº³

  • 7:39

    Číčenice

  • 9:39

    Nové Údolí

GW Train Regio a.s.

osobní vlak

Os 8145

µº³L

  • 10:07

    České Budějovice

  • 12:48

    Nové Údolí

ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.

dálkový autobus

Bus 137443 17

R

  • 9:30

    Praha,,Na Knížecí 5

  • 12:20

    Volary,,aut.nádr.

Vaše cesta