České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 19930

LH

  • 0:38

    Praha-Smíchov #

  • 1:27

    Beroun

České dráhy, a.s.

osobní vlak

Os 7800

L

  • 4:15

    Beroun

  • 5:18

    Plzeň hl.n.

České dráhy, a.s.

rychlík

R 661 Rožmberk

RQ®²©

  • 6:03

    Plzeň hl.n.

  • 7:32

    Číčenice

GW Train Regio a.s.

osobní vlak

Os 18002

zµº³

  • 7:39

    Číčenice

  • 9:39

    Nové Údolí

ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.

místní autobus

Bus 100952 1003

H

  • 2:31

    Praha,,Zličín 9

  • 3:07

    Beroun,,U černého koně A

České dráhy, a.s.

rychlík

R 661 Rožmberk

RQ®²©

  • 6:03

    Plzeň hl.n.

  • 7:32

    Číčenice

GW Train Regio a.s.

osobní vlak

Os 18002

zµº³

  • 7:39

    Číčenice

  • 9:39

    Nové Údolí

České dráhy, a.s.

rychlík

R 705 Vltava

R®°

  • 6:31

    Praha hl.n. #

  • 8:51

    České Budějovice

GW Train Regio a.s.

osobní vlak

Os 8145

zµº³L

  • 10:07

    České Budějovice

  • 12:48

    Nové Údolí

Vaše cesta