Bus 690
H
Z-Group bus a.s.
-
16:50
Kopřivnice,,aut.nádr. H 7
-
17:24
Nový Jičín,,aut.nádr. V
Bus 690
H
Z-Group bus a.s.
-
17:50
Kopřivnice,,aut.nádr. H 7
-
18:24
Nový Jičín,,aut.nádr. V