dálkový autobus

Bus N903

º

FlixBus CZ s.r.o.

  • 23:25

    Praha,,Hlavní nádraží

  • 1:55

    Brno,,Benešova tř.hotel GRAND

mezinárodní autobus

Bus 000506 1

rº

Gepard Express, SE

  • 2:20

    Brno,,Benešova tř.hotel GRAND 7

  • 4:10

    Wien,,Flughafen Wien

Regionalzug

R 24192

2.LH

ÖBB Personenverkehr

  • 4:41

    Flughafen Wien

  • 4:58

    Wien Rennweg

Regionalzug

R 2203

2.LH

ÖBB Personenverkehr

  • 5:04

    Wien Rennweg

  • 5:14

    Wien Meidling

railjet

rj 131 San Marco

1.2.RMLªH

ÖBB Personenverkehr

  • 6:32

    Wien Meidling

  • 14:02

    Venezia Mestre

dálkový autobus

Bus N903

º

FlixBus CZ s.r.o.

  • 23:25

    Praha,,Hlavní nádraží

  • 1:55

    Brno,,Benešova tř.hotel GRAND

mezinárodní autobus

Bus 000506 1

rº

Gepard Express, SE

  • 2:20

    Brno,,Benešova tř.hotel GRAND 7

  • 4:10

    Wien,,Flughafen Wien

railjet xpress

rjx 560 OS3501 VIE-LZS

1.2.RMLªH

ÖBB Personenverkehr

  • 7:03

    Flughafen Wien

  • 11:44

    Innsbruck Hbf

Eurocity

EC 85 DB-OEBB EuroCity

1.2.RMLª

  • 13:24

    Innsbruck Hbf

  • 18:12

    Venezia Mestre

Vaše cesta