dálkový autobus

Bus 143440 43

R

Autobusy VKJ s.r.o.

  • 19:00

    Praha,,Na Knížecí 4

  • 20:25

    Strakonice,,aut.nádr. 8

dálkový autobus

Bus 370004 32

R

ČSAD STTRANS a.s.

  • 20:30

    Praha,,Na Knížecí 4

  • 21:55

    Strakonice,,aut.nádr.

místní autobus

Bus 100395 1103

H

ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.

  • 22:35

    Praha,,Smíchovské nádraží

  • 23:31

    Příbram,,aut.nádr.

osobní vlak

Os 7940

µL

České dráhy, a.s.

  • 3:56

    Březnice

  • 4:44

    Písek

osobní vlak

Os 8450

p

České dráhy, a.s.

  • 4:46

    Písek

  • 5:10

    Strakonice

Vaše cesta